TARAFINI SEÇ ;)

white and pink roses in a translucent background
Photo by cottonbro studio on Pexels.com

 

neyi çok seversen onunla imtihan olurmuşsun,                                                                              neyi, kimi kınarsan başına gelmeden ölmezmişsin..

hayat gerçekten bir anda söylediğimiz sözler üzerine mi kuruluyor!. kader dediğimizi aslında bizim çabamız, sözlerimiz, hareketlerimiz mi belirliyordu!!

neden hayat kolaymış gibi anlattılar, neden polyanacılık üzerine kurdular hayatlarımızı..  

işte dedik ya hayat bu, kimi zaman düştüğümüz ama çoğu zaman hep mutlu olduğumuz bir hayat..  belki diyeceksiniz ki herkes her zaman mutlu değil ki sen neden bahsediyorsun!! 

mutluluk, sadece kahkaha atmak yada sosyal medyaya attığın mutluluk pozlarıyla olmuyor!!

mutluluk, yanındakinin değerini bilmek, çevrende ki değerli insanları hep çevrende tutabilmek, belki tanımadığın birine bir tebessümdür mutluluk yada bir sokak hayvanına bir kap yiyecek vermektir..

kimsen yoksa bile sabah uyandığında kendine günaydın diyerek mutlu uyanabilmektir mutluluk.. yada çılgınca dans ettiğinde sadece kulağının müzikte olmasıyla kendinden geçercesine dans etmek yada bağıra bağıra şarkı söylediğinde o yüzünde oluşan umursamaz tavırdır mutluluk..  

ben buraya daha birçok mutlulukla dolu yazılar yazarım fakat önemli olan herkesin kendi mutluluğunu bulabilmesi,görebilmesi ve bunun farkında olabilmesidir asıl mutluluk…

şimdi düşünün hayatınızda mutluluk mu fazla yoksa mutsuzluk mu???

blogcuyazar tarafından yayımlandı

yazıyı yazmak değil tam kalbinden yazmak önemlidir.. kimi yazar kimi aşkla yazar...

Bir Cevap Yazın

%d